Najlepsze lato we Wrocławiu – Top pięć pomysłów na spędzenie wolnego czasu


Piękna, słoneczna pogoda zachęca do dłuższych wakacyjnych wojaży, jednak nie zawsze mamy możliwość zrealizowania naszych marzeń o leżaku na egzotycznej plaży i drinku z palemką. Co zrobić, kiedy nie mamy możliwości wyjazdu, a jedyną trasą, którą codziennie przemierzamy jest ta prowadząca do pracy? Nic straconego! Okazuje się, że lato w mieście również może być pełne atrakcji. Wszystko zależy od Ciebie! Poznaj kilka propozycji na najlepsze lato we Wrocławiu.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *