Kiedy spłonęło mieszkanie jego rodziców, nagrał płytę, by pomóc mamie i tacie. Poznajcie historię rapera z Lądka-Zdroju na Dolnym Śląsku

„Ta płyta jest mocna i prosta, ale jest prawdziwa. Żegnam się w niej ze wszystkim, co złe, smutne i negatywne, odnajdując dzięki Bogu nadzieję nawet w sytuacji, na którą nie mamy wpływu. Tą płytą wyrażam siebie” – pisze o swojej debiutanckiej płycie „Wiara i Muzyka” Tomasz „Stach” Stachowski, raper z Lądka-Zdroju.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *