Jak wyglądają aktorzy polskich seriali z lat 90.? Kasia z „13 posterunku”, bliźniaczki z „Rodziny Zastępczej” i inni [ZDJĘCIA]

Jak wyglądają dziś gwiazdy seriali emitowanych w latach 90. ubiegłego wieku? Kto zmienił się najbardziej i co stało się z aktorami, których dziś nie zobaczymy już na ściankach i szklanych ekranach? I wreszcie jak wyglądają dziś już dziecięcy bohaterowie z „Rodziny Zastępczej” czy „Złotopolskich”? Sprawdźcie!
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *