CYRKULACJE – Wrocławski Festiwal Ruchu od 29 kwietnia


Wrocławski Festiwal Ruchu – OTWARTY, ROZTAŃCZONY, INSPIRUJĄCY! Ósma edycja odbędzie się między 29 kwietnia a 3 maja. Cyrkulacje to pięć dni intensywnych warsztatów, spotkań, wymiany i wspólnych poszukiwań ruchowo-tanecznych. Nie trzeba ‘umieć tańczyć’ – festiwal kierowany jest do amatorów i profesjonalistów tańca. Wstęp na poranne rozruchy, laboratoria i jamy bezpłatny dla wszystkich, ceny karnetów na cały festiwal od 480 zł, a pojedyncze lekcje za 30 zł.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *