Andrzejki z Thomas Anders i Modern Talking Band oraz Alphaville.


Już 24 listopada 2017 z okazji Andrzejek, we wrocławskiej Hali Stulecia, wystąpią: Thomas Anders i Modern Talking Band oraz Alphaville.
Podczas koncertu na żywo Artyści zaśpiewają swoje największe przeboje: „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie”, „Atlantis Is Calling”, „Big in Japan”, „Forever Young” i wiele innych.

Weź znajomych i przyjdź na super zabawę w rytmach disco”i wiele innych”
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.