10 najlepszych reklam świątecznych z całego świata [FILMY]


Przed świętami Bożego Narodzenia niemal wszystkie reklamy wyglądają tak samo. Wystarczy Mikołaj, choinka, śnieg i kolęda. Na szczęście, wśród tych filmików, zdarzają się perełki, które śmieszą, wzruszają, zapadają w pamięć. Wybraliśmy 10 najlepszych świątecznych reklam z całego świata. Aby rozpocząć oglądanie, wystarczy kliknąć w galerię zdjęć, a następnie przechodzić do kolejnych za pomocą strzałek lub gestów.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *