Zostań aktorem-wolontariuszem w Przylądku Nadziei

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i Teatr Muzyczny MTM, zapraszają do udziału w nowym projekcie, który będzie wspomagał terapię dzieci chorych na raka.

Poszukiwani są młodzi ludzie, wolontariusze, którzy wezmą udział w programie. Chętni będą uczestniczyć w specjalistycznych warsztatach w Teatrze MTM. W ich trakcie pod okiem specjalistów poznają podstawy scenicznej pracy z lalką teatralną, tak by następnie móc poprowadzić zajęcia z małymi pacjentami w szpitalu.
Całą akcja opiera się na zasadach wolontariatu. Pieniędzy za swój wkład nie otrzymują ani pracownicy teatru, ani uczestnicy szkolenia.
Więcej o akcji TUTAJ
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *