Wygrana siatkarzy Cuprum Lubin

Zespół z Lubina pokonał Espadon Szczecin 3:1.

Siatkarze Cuprum dobrze rozpoczęli ten mecz. Szybko objęli prowadzenie 6:3, a następnie 9:6. Goście doprowadzili jednak do remisu 12:12. Kolejne akcje to walka niemal punkt za punkt. Gdy Cuprum doprowadziło do wyniku 23:21 wydawało się, że losy meczu są przesądzone. Ale drużyna ze Szczecina zdobyła dwa punkty z rzędu. Końcówka należała jednak do gospodarzy, a seta asem serwisowym zakończył Piotr Hain. Cuprum wygrało 25:23.
Drugi set to na początku znów lepsza gra drużyny z Lubina i prowadzenie 6:4. Wówczas do głosu doszedł zespół Espadonu i objął prowadzenie 10:8. Lubinianie szybko opanowali sytuację i wypracowali przewagę wygrywając 16:13. Gospodarze kontrolowali sytuację, prowadzili 22:17, a drugą partię wygrali ostatecznie 25:18.
Trzecia partia od początku była wyrównana. Na tablicy wyników bardzo często widniał remis. Wreszcie Espadon objął prowadzenie 14:12. Zespół Cuprum odrabiał straty i doprowadził do remisu 20:20. Lubinianie w końcówce przegrywali już 22:24, ale zdołali odrobić straty. W grze na przewagi więcej szczęścia mieli zawodnicy ze Szczecina, którzy ostatecznie triumfowali 29:27.
Na początku czwartej partii nieco lepiej spisywali się zawodnicy Cuprum. Prowadzili 6:4, a następnie 9:7. Gospodarze byli lepiej dysponowni i kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie. Wkrótce było już 14:10 dla Cuprum. Gdy zespół z Lubina wygrywał już 19:13 losy meczu były już przesądzone. Ostatecznie ten set zakończył się wygraną Cuprum 25:17. Lubinianie wygrali całe spotkanie 3:1.

Cuprum Lubin – Espadon Szczecin 3:1 (25:23, 25:18,…