Wrocław: Sprawdź czy twój samochód jest ekologiczny

Bezpośredni wpływ na jakość powietrza we Wrocławiu mają także nasze samochody. Dokładnie to co wydostaje się z ich rur. Wrocławska straż miejska zaprasza na badanie, które pokażą czy nasz samochód jest ekologiczny. Straż miejska jest do Waszej dyspozycji przy ul. Gwarnej 5/7.Strażnicy proszą o wcześniejsze potwierdzenie terminu przeprowadzenia testu. Wystarczy zadzwonić pod numer: 71 370 02 59, lub wysłać mail: wykroczenia@strazmiejska.wroclaw.pl
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *