Wrocław: Potrzebujący mogą liczyć na ciepły posiłek

Wszystko to dzięki streetbusowi, który kursuje ulicami stolicy Dolnego Śląska.

Specjalnie przygotowane pakiety gorących posiłków są rozdawane na każdym postoju. Prezes MPK Krzysztof Balawejder zapewnia, że pomoc trafi do wszystkich, którzy jej potrzebują.
[audioplayer id=”272820″ src=”/img/articles/103987/Wroclaw-Najbardziej-potrzebujacy-moga-liczyc-na-cieply-posilek-1-60034ea214a4f.mp3″/]
Streetbus wyrusza mniej więcej o godz. 20 z przystanku przy ul. Sieradzkiej, a postoje ma: na przystankach Bzowa, przy Centrum Historii Zajezdnia, Katedra, Sucha i Zaporoska.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *