Wrocław: Parlamentarzyści Lewicy otworzyli wspólne biuro poselskie

Wrocławscy parlamentarzyści Lewicy oficjalnie otworzyli w poniedziałek, wspólne biuro poselskie, które mieści się przy ul. Haukego-Bosaka.

Poseł Krzysztof Śmiszek podkreślił, że z korzyścią dla mieszkańców regionu Lewica powróciła do Sejmu, ale też powróciła do Wrocławia:

Posłanka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk liczy na współpracę z mieszkańcami stolicy Dolnego Śląska:

Posłowie Lewicy mieszkańców Wrocławia będą przyjmować podczas poniedziałkowych dyżurów. Zapowiadają też bezpłatne porady prawne oraz to, że są gotowi udostępniać pomieszczenia biura poselskiego organizacjom pozarządowym.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *