We Wrocławiu trwa nabór do Akademii Nokii

To szansa na zawodową zmianę nie tylko dla programistów. Kto może aplikować?

Akademia skierowana jest do testerów i programistów języka C++, którzy mają wykształcenie techniczne oraz okołotechniczne, ale nie mają jeszcze wystarczającej wiedzy lub doświadczenia. Jednak w szkoleniu mogą wziąć udział także osoby, które chciałyby zmienić ścieżkę kariery zawodowej i spróbować swoich sił w obszarze IT. Podstawowe wymagania to znajomość angielskiego i posiadanie przynajmniej podstawowej wiedzy z programowania, testowania, telekomunikacji, matematyki, algorytmiki czy fizyki. Szkolenia będą odbywały się popołudniami przez dwa miesiące. Najlepsi mogą liczyć na zatrudnienie we wrocławskim oddziale Nokii.
Rekrutacja trwa do 8 lutego na stronie www.nokiawroclaw.pl
We Wrocławiu ponad 200 specjalistów Nokii pracuje m.in. nad technologią 5G, czy internetem rzeczy.

Nokia Academy skierowana jest do osób, które posiadają zarówno wykształcenie techniczne oraz około-techniczne, ale nie mają jeszcze wystarczającej wiedzy lub doświadczenia w danych obszarach. Z programu mogą skorzystać także osoby, które chcą zmienić ścieżkę kariery zawodowej i spróbować swoich sił w obszarze IT. Kandydat musi spełnić kilka podstawowych kryteriów – jak chociażby dyspozycyjność i chęć do pracy po zakończeniu Nokia Academy. Wymagana jest również dobra znajomość angielskiego czy posiadanie przynajmniej podstawowej wiedzy z programowania, testowania, telekomunikacji, matematyki, algorytmiki czy fizyki.
– Decydując się na stworzenie Akademii, chcieliśmy dać szansę osobom, które zgłaszają się do nas na rozmowy rekrutacyjne ale czasem brakuje im jedynie…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *