W nocy minimalnie 5°C, w dzień do 13°C [PROGNOZA]

W nocy zachmurzenie duże. Opady deszczu, nad ranem stopniowo zanikające. Temperatura minimalna od 5°C do 7°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu. Spadek temperatury od 0°C w nocy, -1°C rano i do -2°C wieczorem. Wiatr od 60 km/h do 75 km/h, zachodni i południowo-zachodni, powodujący zawieje, po południu także zamiecie śnieżne.
Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *