Udany dzień Huberta Hurkacza w Szanghaju

Wrocławski tenisista wygrał swoje mecze w turniejach singla i debla.

Najpierw Hubert Hurkacz pokonał Gaela Monfilsa 6:2, 7:6 (7:1) i awansował do trzeciej rundy singla. Spotkanie trwało 77 minut.
Deblowe starcie było sześć minut krótsze. Polak i Francuz Benoit Paire wygrali z francuskim duetem Jeremy Chardy – Fabrice Martin 6:4, 7:6 (7-3) w pierwszej rundzie gry podwójnej. Wrocławski tenisista przystąpił do meczu praktycznie bezpośrednio po zwycięskim pojedynku w singlu.Kolejnym przeciwnikiem Huberta Hurkacza w singlu będzie Grek Stefanos Tsitsipas (nr 6) lub Kanadyjczyk Felix Auger-Aliassime. W deblu Hurkacz i Paire zagrają z rozstawionymi z numerem ósmym Chorwatem Mate Pavicem i Brazylijczykiem Bruno Soaresem.W grze podwójnej zaprezentują się również broniący tytułu Łukasz Kubot i Marcelo Melo. Rozstawiony z numerem drugim polsko-brazylijski duet zacznie w środę od meczu z Chorwatem Borną Coricem i Chińczykiem Runhao Huą, którzy otrzymali „dziką kartę”.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *