Tom J w Radiu Wrocław Kultura [WIDEO]

Na koncertowe poniedziałki w Radiu Wrocław Kultura zaprasza Michał Kazulo. Zaczynamy zawsze punktualnie o 20.

Tom J to autorski projekt Tomasza Grządkowskiego, wokalisty zespoły FairyTaleShow oraz członka alternatywnego duetu Squid. Epka „Sad Songs from the Countryside” to nostalgiczna opowieść o artystach, śmierci, miłości i nadziei. Punktem wyjścia jest twórczość pisarzy Beat Generation takich jak Jack Kerouac, Charles Bukowski czy Bob Dylan, ale mimo wszystko jest to płyta bardzo osobista. Przewijają się w niej poszukiwanie wolności, trudności drogi artystycznej, śmierci ale i, a może przede wszystkim nadziei. Muzycznie album czerpie z twórczości Johnnego Casha, Jacka White’a, czy Lery Lynn. Wszystkie 5 utworów nagrane zostało w języku polskim oraz są utrzymane w stylistyce alternatywnego country. Oto efekty naszych poniedziałkowych manewrów.
[videoplayer id=194834][/videoplayer]
[videoplayer id=194832][/videoplayer]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *