Spacerował po… S5. Zatrzymali go wrocławscy policjanci

Nietypowa interwencja wrocławskich policjantów. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie spacerującym po… drodze ekspresowej S5, gdzie dopuszczalna prędkość pojazdów wynosi aż 120 km/h.

O szczegółach interwencji opowiada Łukasz Dutkowiak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
[audioplayer id=”272819″ src=”/img/articles/103986/Spacerowal-po-S5-Zatrzymali-go-wroclawscy-policjanci-1-60034c4e216e6.mp3″/]
Mężczyzna ze względu na swój stan trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Teraz będzie musiał się tłumaczyć za swój czyn przed sądem.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *