Siatkarski klub z Lubina skompletował środkowych

Nowym zawodnikiem Cuprum został Bartłomiej Zawalski. Wychowanek Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla podpisał z klubem ekstraklasy roczny kontrakt.

19-letni zawodnik pierwsze siatkarskie kroki stawiał w Norwidzie Częstochowa. Z jastrzębską młodzieżą zajmował wysokie miejsca w krajowych turniejach i zdobywał nagrody indywidualne. Bartłomiej Zawalski otrzymał między innymi tytuł najlepszego blokującego ostatnich Finałów Mistrzostw Śląska Juniorów. W Cuprum Lubin o miejsce na środku bloku siatkarz będzie rywalizował z Damianem Boruchem, Mariuszem Marcyniakiem i Przemysławem Smolińskim.
Bartłomiej Zawalski:Wiek: 19 latWzrost: 204 cmZasięg w ataku: 330 cmZasięg w bloku: 310 cm
Wcześniej lubiński klub pozyskał reprezentanta Belgii Igora Grobelnego oraz Mariusza Marcyniaka, Jędrzeja Gruszczyńskiego, Damiana Borucha, Jakuba Wachnika i Estończyka Kerta Toobala.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *