Schudnąć – jak to łatwo powiedzieć [Radiowy Oddział Ratunkowy]

Gośćmi Elżbiety Osowicz były lekarka i pacjentka – jedna walczy z otyłością, druga w walce pomaga

Powiedzieć mniej jedz – to za mało. Goście Radiowego Oddziału Ratunkowego opowiadali, czym jest nadwaga i otyłość. Na czym polega różnica między tymi dwoma terminami. Jak się leczyć. Naszym gościem była Anna Majewska z Wrocławia, która ważyła 180 kilogramów, a teraz walczy o siebie. Pani Anna przetestowała wszystkie diety świata, jednak nawet jeśli chudła, to potem znowu tyła i koszmar wracał. Kilka lat temu przeszła operację bariatryczną, ma założona opaskę na żołądek i dopiero to zaczęło przynosić efekty, schudła 40 kilogramów. To jeszcze nie koniec jej walki życie i zdrowie.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *