Rozgrywająca mistrzyń Polski pozostaje w Polkowicach

Umowę na kolejny sezon z CCC przedłużyła jedna z bohaterek fazy play-off Serbka Miljana Bojović.

Ogłaszając podpisanie nowego kontraktu działacze dolnośląskiego klubu sprawili prezent nie tylko kibicom Pomarańczowych, ale przede wszystkim samej koszykarce, która w czwartek obchodzi 31 urodziny.
Dla Miljany Bojović to już druga przygoda z CCC. Serbska rozgrywająca barw polkowickiego zespołu broniła w pierwszej części sezonu 2015/2016. Bojović do drużyny CCC wróciła pod koniec grudnia ubiegłego roku i była jedną z bohaterek walki o złote medale. To jej trzypunktowy rzut w końcówce trzeciego meczu półfinałowego z Wisłą Kraków wprowadził CCC do finału.
Była zawodniczka m.in. Fenerbahce Stambuł, Good Angels Koszyce i Lotosu Gdynia w sezonie  2018/2019 walczyć będzie z polkowickim zespołem o obronę mistrzowskiego tytułu.

Drużynę CCC nadal prowadzić będzie Maros Kovacik. W środę działacze mistrza Polski przedłużyli kontrakt ze słowackim szkoleniowcem oraz jego asystentami Karolem Kowalewskim i Sergijem Vozniukiem.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *