Porażka CCC w pierwszym meczu Euroligi

Koszykarki z Polkowic przegrały na wyjeździe z ESB Lille 60:65.

Losy meczu rozstrzygnęły się dopiero w ostatniej kwarcie.
W pierwszej połowie lepiej spisywały się zawodniczki z Polkowic, które wygrały pierwszą kwartę 15:13 i drugą 17:13. Zawodniczki CCC prowadziły do przerwy różnicą sześciu punktów.
W trzeciej kwarcie zawiodła skuteczność. Zespół z Polkowic zdobył tylko 9 punktów, stracił 15 i po 30. minutach na tablicy wyników był remis 41:41.
Niestety ostatnia część meczu to znów słaba gra CCC zwłaszcza pod koszem rywalek. Przez ponad 6 minut zdobyły zaledwie trzy punkty i dopiero w ostatnich fragmentach trafiały do kosza rywalek. Polkowiczanki przegrały tę kwartę 19:24 i całe spotkanie 60:65.
Najwięcej punktów dla CCC zdobyły Bria Holmes i Alysha Clark po 18.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *