#polityka: Przebudowa autostrady A4 i urodziny Roberta Mazurka

Gośćmi programu #polityka byli posłowie Paweł Hreniak (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Michał Jaros (Platforma Obywatelska).

Donald Tusk wezwał na rozmowę Borysa Budkę i Tomasza Siemoniaka w związku z niezachowaniem należytych standardów, jakich oczekuje się od wiceprzewodniczących PO; obaj oddali się do dyspozycji szefa PO – poinformował rzecznik PO Jan Grabiec.
Sprawa ma mieć związek z udziałem obu polityków w urodzinach dziennikarza Roberta Mazurka i zdjęciami z tego spotkania zamieszczonymi przez dziennik „Fakt”.
Czytaj więcej: Tomasz Siemoniak i Borys Budka oddali się do dyspozycji przewodniczącego PO
Michał Jaros mówił, że opuszczenie ważnej debaty w Sejmie, by być na urodzinach znanego dziennikarza jest niesmaczne:
[audioplayer id=”292335″ src=”/img/articles/112365/polityka-Przebudowa-autostrady-A4-i-urodziny-Roberta-Mazurka-1-614b83d0327a8-p.mp3″/]
Paweł Hreniak mówił, że pan redaktor Robert Mazurek jest osobą niezwykle znaną i siłą rzeczy ma znajomych wśród polityków. Poseł PiS mówi, że patrząc na poziom emocji i sporów w polskim parlamencie, może i dobrze, że politycy są w stanie się poza nim spotkać i rozmawiać:
[audioplayer id=”292336″ src=”/img/articles/112365/polityka-Przebudowa-autostrady-A4-i-urodziny-Roberta-Mazurka-1-614b83d5bc919-p.mp3″/]
Jak to jest, że politycy w Sejmie i mediach kłócą się i używają mocnych słów, a podczas uroczystości bawią się politycy od prawa do lewa i tych konfliktów nie widać?
Paweł Hreniak tłumaczył, że urodziny Roberta Mazurka to raczej wyjątek i politycy Prawa i Sprawiedliwości raczej nie spotykają się poza Sejmem np. z politykami Platformy Obywatelskiej:
[audioplayer id=”292337″…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *