Piłkarze Miedzi Legnica rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej

Podopieczni Dominika Nowaka dziś wrócili do treningów.

Zawodników czekały dziś badania medyczne oraz testy wytrzymałościowe. W zajęciach wzięło udział 25. piłkarzy. Najbardziej kibiców może cieszyć obecność powracających po kontuzji Omara Santany, Marquitosa, Rafała Augustyniaka i Tomislava Bożicia.
Miedź 14. stycznia wyjedzie na zgrupowanie do Turcji. Tam podopieczni Dominika Nowaka rozegrają cztery spotkania towarzyskie, między innymi z bułgarską Slavią Sofia, czy ukraińskim Czarnomorcem Odessa.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *