Piłkarska reprezentacja Polski przyjedzie do Wrocławia

Biało-czerwoni zmierzą się 14 października na Stadionie Miejskim z Bośnią i Hercegowiną.

Piłkarska reprezentacja Polski rozegra mecz Ligi Narodów we Wrocławiu. Biało-czerwoni zmierzą się 14 października na Stadionie Miejskim z Bośnią i Hercegowiną.
Wcześniej w tym roku 7 października Polacy zagrają towarzysko z Finlandią w Gdańsku i 11 października także w Gdańsku czeka ich spotkanie Ligi Narodów z Włochami.
Ponadto biało-czerwoni będą też występować w Chorzowie – 11 listopada w towarzyskim meczu z Ukrainą i 18 listopada w spotkaniu Ligi Narodów z Holandią.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *