Pierwszy po zimowej przerwie trening Chrobrego

Piłkarze z Głogowa przygotowania do rundy wiosennej 1.ligi rozpoczęli od zajęć w hali widowiskowo-sportowej.

Z drużyną trenowali wracający po urazach Michał Michalec, Przemysław Stolc, Damian Piotrowski i Adrian Benedyczak, a indywidualnie ćwiczył inny z rekonwalescentów – Mateusz Machaj. Na zajęciach zabrakło natomiast: wciąż leczących się Szymona Drewniaka i Adama Makuchowskiego oraz Hiszpana Gerarda Artigasa, który prawdopodobnie odejdzie z klubu.
W 24-osobowej grupie podopiecznych trenera Ivana Djurdjevicia znaleźli się też młodzi zawodnicy, czekający dopiero na ligowy debiut: Jakub Turowski oraz Miłosz Jóźwiak.
Od środy piłkarze Chrobrego będą trenować na odkrytych boiskach. Pierwszy sparing głogowianie rozegrają 1 lutego, a ich rywalem w Wałbrzychu będzie GKS Katowice.
Rozgrywki 1. ligi wznowione zostaną 29 lutego.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *