Pewna wygrana koszykarek Ślęzy nad MKK Siedlce

Wrocławianki triumfowały 91:60.

Mistrzynie Polski chciały zdobyc komplet punktów oraz zrehabilitować się za porażkę z KSC Szekszard w Pucharze Europy.
Pierwsza kwarta była wyrównana, a po 10. minutach meczu gospodynie prowadziły 18:17. W drugiej części mistrzynie Polski spisywały się zdecydowanie lepiej. Skuteczność w ataku i dobra gra w obronie spowodowały, że Ślęza wygrała 23:10 i do przerwy prowadziła 40:28.
Obraz gry już się nie zmienił. Ślęza wygrała trzecią kwartę aż 31:14. Klasą dla siebie była Marissa Kastanek, która w całym meczu zdobyła 20 punktów i miała 3 asysty. W ekipie z Siedlec na wyróżnienie zasłużyła Katarzyna Trzeciak.
Przed ostatnią kwartą Ślęza prowadziła aż 71:42 i w pełni kontrolowała przebieg wydarzeń na parkiecie. Ostatecznie czwartą kwartę Ślęza wygrała 20:18 i triumfowała w całym meczu 91:60.

MKK Siedlce – Ślęza Wrocław 61:90 (18:17, 10:23, 14:31, 18:20)
MKK: Kondus 5, Trzeciak 16, Gajw, Mołłowa 12, Parysek-Bochniak 12, Alikina 11, Dusanic 1, Żukowska 3, Stępień, Lapszynski.
Ślęza: Sklepowicz 6, Zoll-Norman 8, Sosnowska 7, Kaczmarczyk 10, Ajduković 9, Treffers 14, Kastanek 20, Ursu-Kim 3, Szybała 14, Boonstra.