Muzyczny Wieczór: Zespół Yellow [WIDEO]

Gośćmi Michała Kazulo był zespół Yellow.

Yellow to nowy, wrocławski zespół złożony z czterech młodych, energetycznych i utalentowanych muzyków. Członkowie bandu współpracują z takimi artystami jak Joss Stone, Mrozu, Stan Borys, L.U.C, Leszek Możdzer i wieloma wokalistkami z programów Voice of Poland, czy Must Be The Music, m.in. Natalia Lubrano, Ania Kłys czy Aleksandra Turoń.
Na falach Radia Wrocław premierowo zagrali swój najnowszy utwór ,,Szczęście”:

W nowej aranżacji zabrzmiał też utwór Mroza – ,,Szerokie wody”:

Kapela pomimo bardzo krótkiego stażu na scenie, ma już na swoim koncie płytę, nagraną w jednym z najlepszych pracowni nagraniowych w Polsce. Płyta spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem odbiorców oraz fachowców z branży muzycznej (wytwórnie fonograficzne, managerowie, producenci).Obecnie trwają prace nad debiutanckim klipem oraz przygotowywaniem trasy koncertowej zespołu, która zacznie się w kwietniu 2018 roku.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *