Michał Bajor zagrał w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Artysta zagrał koncert „Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie”. Michał Bajor wystąpi w Sali Koncertowej Radia Wrocław także w sobotę.

Michał Bajor przemieszał swoje muzyczne włosko-francuskie fascynacje i zaprezentował je widzom zgromadzonym w naszej sali koncertowej. Artysta zagrał m.in „Edith” i francuską „May Way”. Repertuar był bardzo zróżnicowany repertuar, od przejmującej „Je suis malade” Dalidy, przez kolorowe „Couleur cafe” Gainsburga czy „Quando, quando”, aż po „Hymn miłości” Edith Piaf. 
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.