Koronawirus. Więcej patroli na dolnośląskich ulicach

Od soboty obowiązują dodatkowe obostrzenia związane z pandemią. Dolnośląscy policjanci zapowiadają więcej patroli na ulicach i w miejscach, gdzie mogą gromadzić się ludzie.

– Nie ma mowy o tolerancji dla osób, które będą bagatelizować przepisy – mówi Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji.

Od poniedziałku ograniczona zostanie także liczba osób biorących udział w uroczystościach rodzinnych. W przypadku wesel będzie to 25 osób – bez możliwości zabawy tanecznej.
 
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *