Koniec przygody Hurkacza w Rotterdamie

Wrocławski tenisista Hubert Hurkacz i Felix Auger-Aliassime, odpadli w ćwierćfinale gry podwójnej tenisowego turnieju ATP na twardych kortach w hali w Rotterdamie.

Polak i Kanadyjczyk przegrali z reprezentantem Republiki Południowej Afryki- Ravenem Klaasenem i Austriakiem Oliverem Marachem 4:6, 7:6, 8:10.
Przedwczoraj, Hurkacz odpadł również w pierwszej rundzie gry pojedynczej. Wrocławianin przegrał z Grekiem Stefanosem Tsitsipasem 7:6, 3:6, 1:6, który jest szósty na światowej liście. Tsitsipas, niespodziewanie przegrał ze Słowieńcem Aljazem Bedene 5:7, 4:6 w drugiej rundzie.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *