Komplet zwycięstw piłkarzy z Lubina w Turcji

W środę, przygotowujące się do wiosennych zmagań w ekstraklasie, Zagłębie swoją formę sprawdziło dwukrotnie.

Miedziowi najpierw pokonali 1:0 Polissię Żytomierz z Ukrainy, by w drugim spotkaniu kontrolnym zwyciężyć 3:1 FK Metalac z Serbii. Gole dla zespołu trenera Piotra Stokowca strzelili Tomas Zajic (z rzutu karnego) w pierwszym oraz Karol Podliński, Erik Daniel i Martin Doleżal w drugim sparingu. 
Piłkarze Zagłębia zakończyli zgrupowanie w Turcji z kompletem zwycięstw. Wcześniej pokonali FK Qabalę (2:1), FC Voluntari (1:0) i FC Ołeksandrię (2:1).
W czwartek lubinianie wracają do Polski i do startu rundy wiosennej będą się przygotowywali na własnych obiektach. Pierwszy mecz o punkty Zagłębie rozegra 4 lutego u siebie, a rywalem będzie Legia Warszawa.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.