IV Bieg w Naturze Nadleśnictwa Wołów w nowej odsłonie

Tradycyjny leśny bieg odbędzie się w tym roku 22 września. Start o godz. 11.00, nieopodal wsi Tarchalice (Gmina Wołów).

Bieg organizuje Stowarzyszenie Wołów Biega przy współpracy z Nadleśnictwem Wołów oraz Stowarzyszeniem „Klub Biegających Leśników”.
Trasa (pętla o długości 10,549 km) zlokalizowana jest na terenach leśnych. Biuro zawodów i baza biegu mieścić się będą na terenie Szkółki Leśnej w Tarchalicach. Tegoroczna edycja biegu odbędzie się w odświeżonej formule. Uczestnicy będą mogli wystartować w ćwierćmaratonie lub półmaratonie. Uczestnicy krótszego dystansu zakończą bieg po przebiegnięciu jednej pętli, natomiast półmaratończycy  pokonają tę trasę dwukrotnie. Limit uczestników dla obu dystansów wynosi 250 osób.
Link do mapki z trasą biegu TUTAJ
Ci, którzy mieli okazję startować w wołowskiej imprezie, znają jej największe atuty, takie jak: przepiękna trasa, profesjonalna organizacja i wyjątkowo przyjazna atmosfera. Na bieg można przyjechać z całą rodziną, na wszystkich czeka moc atrakcji: od gier i zabaw dla najmłodszych, po całą górę myśliwskich pyszności.
Bieg w Naturze Nadleśnictwa Wołów po raz kolejny odbędzie się pod patronatem Radia Wrocław.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *