I liga: Pewna wygrana Miedzi

Zespół z Legnicy pokonał u siebie Zagłębie Sosnowiec 3:1 w czwartej kolejce rozgrywek.

Gospodarze zaczęli mecz w najlepszy możliwy sposób. Już w drugiej minucie Wojciech Łobodziński zbiegając z lewej strony do środka oddał strzał sprzed pola karnego i wyprowadził Miedź na prowadzenie.Na 2:0 legniczanie podwyższyli w 25 minucie kiedy Jakub Vojtus pewnie wykorzystał rzut karny.
Trzeciego gola dolnośląski zespół zdobył tuż przed przerwą. W 43 minucie z dystansu przymierzył Omar Santana.
Po zmianie stron honor Zagłębia w 74 minucie uratował Mateusz Cichocki, ale już chwilę później było 4:1. Gola płaskim strzałem strzelił Wojciech Łobodziński
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 4:1 (3:0)
Gole: Wojciech Łobodziński 2, 74, Jakub Vojtuš 25 (k), Omar Santana 43 – Mateusz Cichocki 74
Miedź: Paweł Kapsa – Grzegorz Bartczak, Jonathan de Amo, Tomislav Božić, Frank Adu Kwame – 10. Michał Bartkowiak (78′ Tomasz Żyliński), 6. Rafał Augustyniak, Łukasz Garguła (81′ Tamás Egerszegi), Omar Santana (68′ Marquitos), Wojciech Łobodziński – Jakub Vojtuš.
Zagłębie: Dawid Kudła – Robert Sulewski, Arkadiusz Jędrych, Arkadiusz Najemski (46′ Konrad Wrzesiński), Žarko Udovičić (65′ Alexandre Cristóvão) – Tomasz Nawotka (78′ Patryk Mularczyk), 16. Mateusz Cichocki, Rafał Makowski, Tomasz Nowak, Adam Banasiak – Szymon Lewicki.