Dolnośląski Urząd Wojewódzki wraca do normalności

Od poniedziałku będziemy mogli załatwić tam już wszystkie sprawy urzędowy, takie np. jak wyrobienie paszportu.

Aleksandra Osman, rzeczniczka wojewody dolnośląskiego informuje, że w pierwszej kolejności obsłużone zostaną osoby, które nie zostały przyjęte z powodu epidemii koronawirusa i zamknięcia urzędu.

Każdej osobie wchodzącej do budynku zmierzona zostanie temperatura ciała. Ponadto, w dalszym ciągu nie będzie możliwości samodzielnego poruszania się po urzędzie. Każdy klient odbierany będzie przez urzędnika przy głównych drzwiach urzędu, a po zakończeniu spotkania ponownie do nich odprowadzany.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *