Część Politechniki Wrocławskiej przechodzi na naukę zdalną

Ograniczenia wchodzą w życie 6 grudnia i potrwają do świątecznej przerwy.

Zajęcia dla studentów Wydziału Informatyki i Telekomunikacji już od poniedziałku będą odbywać się w formie całkowicie zdalnej – synchronicznej. Dotyczy to wszystkich form zajęć, na wszystkich stopniach studiów i na wszystkich semestrach – poza 1. semestrem studiów stacjonarnych 1. stopnia. Te będą odbywać się w dotychczasowej hybrydowej formie.
W wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach, na wniosek prowadzących, wybrane zajęcia, będą mogły być poprowadzone hybrydowo. Powodem decyzji jest aktualna sytuacja pandemiczna i zaostrzenie występowania nowych zachorowań na koronawirusa.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *