Bardzo młoda kultura, czyli granty do wzięcia

Program Narodowego Centrum Kultury trwa już drugi rok. Na Dolnym Śląsku realizowanych jest osiem projektów. Rozmawiamy z Robertem Chmielewskim z ODA Firlej i Pawłem Kamińskim z Ośrodka Postaw Twórczych.

Na Bardzo młodą kulturę NCK przeznacza rocznie 2 mln zł rocznie. Program ma inspirować współpracę między ludźmi zajmującymi się kulturą i edukacją kulturalną. Warunkiem udziału jest stworzenie zespołu wokół pomysłu na przedsięwzięcie adresowane do dzieci i młodzieży.
[videoplayer id=240196][/videoplayer]
Więcej o programie TUTAJ.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *