Augusto zostaje w Śląsku. Kosecki ma kolejną ofertę

Portugalski pomocnik przedłużył swój kontrakt z wrocławskim klubem. Nie wiadomo natomiast, czy w Śląsku nadal grać będzie Jakub Kosecki.

Umowa 30-letniego Augusto została prolongowana o 12 miesięcy, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Dla Portugalczyka będzie to już trzeci sezon w Śląsku. W ostatnich rozgrywkach ekstraklasy pomocnik zagrał w 14 meczach.
Nie wiadomo, czy jesienią w Śląsku zobaczymy Jakuba Koseckiego. Do wrocławskiego klubu wpłynęła kolejna oferta za 27-letniego skrzydłowego. Pozyskaniem piłkarza zainteresowany jest turecki drugoligowiec Adana Demirspor. Według tamtejszych mediów klub wkrótce ma rozpocząć negocjacje z menedżerem Koseckiego. Wcześniej o piłkarza, który ma ważny kontrakt ze Śląskiem do 2020 roku, zabiegała Lechia Gdańsk.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *