30 powodów, dla których warto uprawiać jogę [JOGA WE WROCŁAWIU]


JOGA WE WROCŁAWIU. Oto 30 powodów, dla których warto uprawiać jogę. Tym bardziej, że mamy lato i jogę ćwiczyć można nawet na świeżym powietrzu: w parku czy na miejskiej plaży. Dla przykładu w HotSpot przy moście Milenijnym we Wrocławiu w każdy czwartek o godz. 20.00 organizowana jest Beer Joga – przy okazji zajęć z jogi i wdrażania zdrowego trybu życia można… napić się piwa. Chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto ćwiczyć jogę? Przeczytaj opisy pod zdjęciami.
Więcej na ten temat

Sport we Wrocławiu

Najpopularniejszym klubem sportowym jest Śląsk Wrocław – Mistrz Polski 1977, 2012 oraz zdobywca Pucharu Polski 1976, 1987.

Śląsk Wrocław jest 17-krotnym Mistrzem Polski w koszykówce mężczyzn oraz 15-krotnym Mistrzem Polski w piłce ręcznej mężczyzn. KS AZS Wrocław jest 8-krotnym Mistrzem Polski w piłce nożnej kobiet.

Na Stadionie Olimpijskim swoje mecze rozgrywają żużlowcy Sparty Wrocław, czterokrotnego drużynowego mistrza Polski (1993, 1994, 1995, 2006).
Miasto było jednym z czterech polskich miast, w których rozgrywano Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn UEFA Euro 2012. Mecze odbywały się na Stadionie Miejskim. Było gospodarzem Mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów w 2013 roku. Posiada tor wyścigów konnych (w Polsce są tylko 3), usytuowany jest on na Partynicach. Co roku w mieście odbywa się Wrocław Maraton. Odbywały się tu Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. W 2017 roku miasto będzie organizatorem zawodów World Games 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *