Zobacz najbardziej kiczowate znicze jakie można zobaczyć na cmentarzach [ZDJĘCIA]

1 listopada to w Polskiej kulturze dzień wyjątkowy. Z jednej strony oddajemy się wtedy zadumie o tych, których już z nami nie ma, z drugiej zaś to połączenie rewii mody z kiczem. Kiedyś panie prześcigały się w coraz to wymyślniejszych kreacjach, dziś producenci zniczy produkują czasami tak absurdalne lampki, że aż ciężko w to uwierzyć. Są takie z piłkarzami, w kształcie choinek, papieża, a nawet bajkowej lampy Alladyna.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *