Wrocław. Odbędzie się pokaz fajerwerków na Polach Marsowych, czy nie? Rektor AWF pisze list…


Chodzi o World Laser Show – Międzynarodowe Pokazy Pirotechniki i Laserów, które mają się odbyć w sobotę, 29 czerwca, na Polach Marsowych. Teren na organizację imprezy wynajęła Akademia Wychowania Fizycznego. Organizatorzy zapowiadają „bez wątpienia jeden z największych międzynarodowych festiwali i pokazów pirotechnicznych w Europie”. „Synchronizacja muzyki, pokaz fajerwerków i laser show przeniesie widzów w niesamowity wizualny teatr ognia i światła”. Czy się odbędzie?
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *