Wielkie sprzątanie terenów nad Widawą we Wrocławiu, a potem piknik. Przyłączysz się?


– Zapraszamy wszystkich mieszkańców na wspólne sprzątanie nadwidawskich terenów! Śmieci w tym rejonie to poważny problem. W okolicach plaż, w lesie czy przy wałach jest ich pełno! Nie pozwólmy, aby tak to wyglądało! Spotkajmy się 29 września na wałach (przy wejściu od ul. Mazepy) i wspólnie oczyśćmy to miejsce! Zachęcamy do przyjścia od 14:00 do 18:00! Połączymy sprzątanie ze sportem, a potem zapraszamy na piknik i wiele innych atrakcji! Wstęp wolny – informują organizatorzy na swoim Facebooku.

Organizatorem wydarzenia jest: Rada Osiedla Psie Pole-Zawidawie
Partnerzy akcji: Greenpeace Wrocławska Grupa Lokalna i Psie Pole – moja okolica
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *