TYLKO DLA DOROSŁYCH. Piękne i bestie: nagie modelki i zmienione genetycznie płody zwierząt. Zobacz zdjęcia z wystawy u fryzjera z Wrocławia


Agnieszka Matelak od wielu lat zawodowo zajmuje się fryzjerstwem. Ma za sobą pokazy mody, stylizacje gwiazd ekranu, wspieranie programów telewizyjnych oraz kilka lat prowadzenia własnego salonu fryzjerskiego. Obecnie jej miejsce pracy, to nie tylko zwykły salon, ale pracownia, w której spotykają się różne artystyczne przestrzenie. Na Nadodrzu, przy ul. Chrobrego 6/1c, wraz ze swoim teamem tworzy miejsce rzemiosła fryzjerskiego, organizuje wernisaże i spotkania, zrzesza ludzi związanych ze sztuką wielu dziedzin. Tym razem zaprasza na wernisaż fotografii “Wystawa u Fryzjera 1”, gdzie swoje prace zaprezentują Paweł Abramowicz oraz Radosław Wróbel. Każdy, kto chciałby spędzić miły czas w wyjątkowym towarzystwie i zaznać odrobiny sztuki już dziś powinien zarezerwować sobie 13 lipca. To właśnie tego dnia spotkamy się w pracowni Agnieszki.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *