Pyrkon 2020. Festiwal Fantastyki – niesamowita atmosfera, genialni ludzie. Warto tam być! [BILETY, INFORMACJE]


Pyrkon 2020 to niesamowite wydarzenie skupiające w jednym miejscu fanów fantastyki, ekspertów, twórców wystawców… Na miejscu można spotkać pisarzy, reżyserów, artystów oraz bohaterów uwielbianych produkcji. Wydarzenie dedykowane jest fanom fantastyki – literatury, kina, teatru. Poniżej znajdziesz informację o biletach oraz atrakcjach na tegorocznym Pyrkonie w Poznaniu.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *