Przeczytaj sekretne przepisy na proste potrawy. Oto zapiski kulinarne babci i mamy (MNÓSTWO PRZEPISÓW)


Jak zrobić dobry majonez? Jak upiec smaczne, a proste ciasto? Potrawa dla cukrzyków i przeciw miażdżycy… W prawie każdym domu są w kuchni zeszyty, w których od lat zapisywane są przepisy na różne smakołyki, które skrzętnie zanotowały nasze mamy, babcie, ciocie. To ich własne przepisy, ale też te, które podpatrzyły u znajomych, koleżanek, sąsiadek. To prawdziwy kulinarny skarb. Zobaczcie – kilkadziesiąt przepisów znajdziecie na zdjęciach w naszej galerii…
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *