Panie i panowie, oto najprzystojniejszy mężczyzna w kraju. Podoba się Wam Mister Polski 2018?


Wybrano najprzystojniejszego mężczyznę w Polsce. Tytuł Mistera Polski 2018 otrzymał Tomasz Zarzycki. Mister Polski 2018 został wybrany w środę wieczorem w Teatrze Capitol w Warszawie. Ma 26 lat i pochodzi z Łodzi. Wicemisterem Polski 2018 wybrano Marcina Moczulskiego, a drugim Wicemisterem Polski został – Michał Grudzień. Zobaczcie zdjęcia z gali!
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *