Oto nastolatki z Dolnego Śląska, które walczą o koronę Miss (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Już 18. września na Stadionie Wrocław (Al. Śląska 1, Wrocław) odbędzie się Gala Finałowa konkursu Miss i Mister Dolnego Śląska 2020! Podczas Gali zostaną wyłonione najpiękniejsze mieszkanki oraz najprzystojniejszy mieszkaniec naszego województwa! Gośćmi specjalnymi bedą Magdalena Kasiborska – Miss Polski 2019 oraz Magdalena Michalska – Miss Polski Nastolatek 2019! Galę poprowadzi wyjątkowa i piękna Kamila Świerc – Miss Polski 2017 oraz Wacek Tomalak – znany konferansjer i DJ! Podczas gali finalistki i finaliści zaprezentują się w kilku odsłonach, a jury wybierze tych najpiękniejszych, którzy będą reprezentować nasz region w etapach ogólnopolskich Miss i Mister Polski.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *