Ostanie bilety !!! Melodie świata-Grażyna Brodzińska i jej goście w Teatrze Muzycznym Capitol


Tak więc Już 14 Maja o godz.19:00 we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol Grażyna Brodzińska i Jej znakomici goście, soliści prestiżowych teatrów muzycznych w Polsce m.inn Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Chorzowie itd. zaprezentują Państwu najbardziej znane i lubiane utwory od klasycznego musicalu np. My Fair Lady, Upiór w operze, Człowiek z laManchy, Nędznicy, Koty, Deszczowa piosenka, New York, New York po bardziej współczesny jak Dzwonnik z Notre Dame, Król Lew, Mamma Mia, Piękna i bestia, Grease czy Dirty Dancing.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *