Orzeszków koło Wołowa. XIX spotkania z poezją Karoliny Kusek (DUŻO ZDJĘĆ)


Dzieci z klas I-III m.in. z Orzeszkowa, Ścinawy, Wińska, Węgorzowa, Wołowa, Krzelowa, Wińska, Brzegu Dolnego czy Głębowic wzięły dzisiaj (17.05) udział w XIX już spotkaniach z poezją Karoliny Kusek. Uczniowie recytowali wiersze wrocławskiej poetki. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale. Zobacz zdjęcia z tego spotkania.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *