Łukasz Płoszajski, gwiazda seriali „Pierwsza miłość”, „Na Wspólnej” i „Święty” otworzył sklep internetowy. Co można u niego kupić?

– Goldfish Store to tak naprawdę duża galeria handlowa online, jednak nie znajdziecie w niej ani ubrań, ani butów – takich sklepów jest wystarczająco dużo. U mnie natomiast za jednym wejściem kupicie całą masę produktów niezbędnych w każdym domu zarówno dla kobiety, mężczyzny jak i dla dziecka – mówi nam Łukasz Płoszajski, znany aktor teatralny i filmowy. Przeczytaj rozmowę.
Więcej na ten temat

Rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Wrocław został wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.

Znajduje się tu spora liczba teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki, zapewnia swym mieszkańcom i turystom szeroką ofertę kulturalną – od muzyki dawnej do projektów z obszaru sztuki nowoczesnej. Wizytówką kulturalną Wrocławia stały się festiwale muzyczne o międzynarodowym znaczeniu, m.in. Wratislavia Cantans, Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Thanks Jimi Festival czy mniej znane: Musica Polonica Nova, Forum Musicum i Jazztopad.

Miasto słynie z dużej ilości klubów muzycznych, dyskotek, pubów oraz multi-tapów. Największa ich liczba znajduje się w Rynku i okolicach, a także w Pasażu Niepolda, w estakadzie kolejowej przy ulicach Bogusławskiego i Kolejowej, na Wzgórzu Partyzantów i na Dworcu Świebodzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *